Vyhledávání


Kontakt

JZvideo
Ke Kurtům 382/5
Praha 4
142 00

736 680 244

E-mail: info@jzvideo.cz

Spřízněné weby

Programy

Zde můžete nalézt programy i návody (pokud jej seženu), které slouží mě a mohou usnadnit práci na PC i Vám. Nemám žádný problém s užíváním těchto programů a proto je mohu jen doporučit. Pokud některý z programů nepůjde stáhnout nebo víte o příznivější ceně, prosím o info v sekci FORUM.

Sony Vegas je kvalitní nástroj pro vytváření, editaci, střih a další zpracování videa i audia. Program podporuje i zachytávání a práci s SD i HD videonahrávkami. K dispozici je mnoho různých filtrů, audio a video efektů atd. Upravené video lze uložit do některého z populárních video formátů nebo vypálit přímo na DVD. Pro začátek doporučuji verzi VEGAS Movie Studio PLATINUM 9, kde najdete DVD architekt studio (authoring DVD) a Sound Forge Audio Studio (úprava hudby) Návod  je použit z tvfreak.sk.

trial  - SONY VEGAS / koupit - SONY VEGAS / návod - SONY VEGAS

 

CDEX je kvalitní program pro přímé ukládání audio stop. Můžete si je uložit všechny nebo jen vybrané a to do formátů WAV, MP2, MP3, OGG, VQF či APE. Skvělým řešením pro nenáročné uživatele, kteří od programu nečekají milióny funkcí, bezproblémový převod MP3 souborů, grabování audio CD a v češtině.

program zdarma - CDEX

 

Video Converter je přehledný nástroj pro vzájemnou dávkovou konverzi video souborů AVI, MP4, iPod, PSP, 3GP, Zune, iPhone, FLV, MKV, WMV, ASF, MOV, QuickTime, MPEG, RM, VCD, VOB a dalších. Možná je také extrakce audio stop z těchto souborů do hudebních formátů MP3, WMA, AAC a jiných. Samozřejmostí je možnost nastavení kvality výstupních souborů.

program zdarma - VIDEO CONVERTER

 

HD Converter je software pro konvertování všech MTS a M2TS souborů. AVCHD je formát pro záznam a přehrávání HD (high definition) videa.Tento program nabízí převod vašich HD souborů z videokamery do formátu AVI, MPEG2, DVD, Ipod, Mp4, Wmv.

program zdarma - HD CONVERTER

 

Picasa je program, který vám pomůže rychle vyhledat, upravit a sdílet všechny fotky i videa na vašem počítači. Picasa vám umožní přenést fotografie z fotoaparátu, jsou automaticky setříděny do vizuálních alb organizovaných podle data s názvy složek. Můžete měnit uspořádání svých alb a také můžete vytvářet nové skupiny. Picasa vám umožní jednoduché sdílení fotek, fotografie můžete poslat e-mailem nebo vytisknout, vytvářet dárková CD nebo fotky odesílat na svůj blog.

program zdarma - PICASA 3

 

Zoner Gif Animator je nástroj pro tvorbu obrázků v animovaném formátu GIF. Pokročilé funkce zahrnují tvorba trikových bannerů.

trial - ZONER GIF ANIMATOR / koupit - ZONER GIF ANIMATOR / návod - ZONER GA

 

IZArc je skvělý komprimační nástroj s podporou většiny formátů archivů, prohledávání archivů, oprava poškozených archivů, tvorba samorozbalovacích archivů, rozdělení velkého archivu na více menších atd. Dokáže se také integrovat do menu Windows Exploreru a podporuje Drag & Drop.

program zdarma - IZARC

 

The KMPlayer je kvalitní a všestranný přehrávač multimediálních audio a video souborů, který si poradí s multimediálními formáty VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, QuickTime a dalšími. Přehrávat lze dokonce i poškozené nebo nekompletně stažené soubory. Součástí programu jsou i všechny základní a nejpoužívanější audio a video kodeky.

program zdarma - KMPLAYER

 

Wise registry cleaner je aplikace pro rychlé vyčištění a opravu záznamů v systémovém registru. Prohledat a vyčistit lze i pouze vybrané části nebo celý registr. Samozřejmostí je i možnost zálohování záznamů a jejich případné obnovy.

program zdarma - WISE REGISTRY CLEANER

 

Wise disk cleaner je pomůcka pro důkladné vyčištění pevného disku od nepotřebných a dočasných souborů. Program umožňuje odstranění více než 50 různých typů souborů. Před odstraněním existuje samozřejmě možnost výběru, které soubory odstranit a které nikoliv.

program zdarma - WISE DISK CLEANER

 

Skype 3.8 není třeba představovat. Jediné co potřebujete pro plnou funkci tohoto komunikačního programu je mikrofon, připojení na internet a popřípadě webkameru aby vás vaši přátele viděli nebo vy je. Stačí jen nainstalovat vyplnit jméno příjmení (adresa není povinná) vyberte přezdívku, přihlásíte se, přidáte si přátele do kontaktů a můžete volat i chatovat.

Důležité info - Skype ve verzi 3.8 je stabilní, u nových verzí to bohužel není pravda.

program zdarma - SKYPE 3.8

 

FLV to Video Converter konvertor flashových FLV souborů do klasických multimediálních video formátů AVI, MPEG, VMW, MOV, 3GP a dalších.

program zdarma - FLV TO VIDEO CONVERTER

 

Reaper nástroj pro nahrávání, úpravu a editaci multimediálních audio souborů. Pracuje se soubory WAV, OGG, MP3 a MIDI, nahrávaní je ale možné pouze do formátů WAV a MIDI. Možnost úpravy hlasitosti, střihu audio souborů nebo aplikace různých efektů.

program zdarma REAPER


 FilleZilla Client FTP a SFTP klient a server s mnoha užitečnými funkcemi. Podporuje připojení SSL, proxy a Kerberos GSS. Možnost vytvoření fronty pro stahování souborů, podpora Drag&Drop, snadná správa FTP účtů, neustálé hlídání a udržování připojení k FTP serverům

program zdarma FILLEZILLA CLIENT

 

 

 

 

programy budou postupně přidávány a pokud máte vyzkoušený program o kterém si myslíte, že by zde neměl chybět, neváhejte a pište